Ceník a podmínky
  • Cena za jednoho žáka je 150,- Kč.
  • Pokud je počet žáků menší než 60, platíte minimální fixní částku 9.000,- Kč.
  • Nemusíte se však bát vyjádřit své potřeby a přání. Jsme otevřeni jednání ohledně cenového plánu a rádi se pokusíme najít řešení, které bude odpovídat vašim možnostem. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. ( A jako vždy platí – pokud s představením nebudete spokojeni, nic za něj neplatíte! )
  • S představením můžeme přijet přímo k Vám do školy, nebo Vás rádi uvítáme v prostorách Divadla v Celetné, kde máme tu možnost a čest pro Vás hrát.

 

 

Edgar Allan Poe – Jáma a kyvadlo aneb Černý kabaret Poe

Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který vás vtáhne do temných a záhadných světů Edgara Allana Poea jako nikdy předtím! Naše divadelní představení spojuje činohru, pohybové divadlo a nový cirkus, aby vám představilo 7 strhujících povídek tohoto legendárního spisovatele.

Naše představení není jen divadlo. Je to kabaret temného rázu, který vás drží v napětí od začátku do konce. Uvidíte žonglování, párovou akrobacii, závěsnou akrobacii a překvapivě i humorné situace, které vás pobaví a zároveň vtáhnou do světa tajemství a hrůzy.

S trojicí neuvěřitelně talentovaných herců-akrobatů se stanete součástí povídek, prožijete hrůzy Černého kocoura, poodkryjete tajemství Jámy a kyvadla, pocítíte na vlastní kůži bestialitu Anděla pitvornosti a mnoho dalšího.

Přivezeme do vaší školy zážitek, který vás přenese do světa temnoty a fantazie. Do světa, který stvořil mistr hororu, mistr detektivního příběhu. Dáváme Poeovi nový život, který vás přivede až daleko za hranice vaší představivosti.

 

Technické požadavky:

 

Prostor: Vyžadujeme prostor o minimální velikosti 7×7 metrů.
Výška stropu: Nutná výška stropu minimálně 5,5 metrů pro bezpečné provedení závěsné akrobacie.
Elektrické připojení: Potřebujeme standardní zásuvku s napětím 230V.

Karel Jaromír Erben – Kytice aneb Zemřela matka…

 

Naše činoherně-alternativní zpracování Erbenovy Kytice vás zavede do světa temnoty a světla, do světa, kde se tragédie a komedie spojují do jednoho nepředstavitelně silného dramatického příběhu. Náš počin na motivy Karla Jaromíra Erbena vás nejen dojme, ale také rozesměje.

Můžete se těšit na autentičnost, protože zachováváme Erbenova slova v jejich původním veršovaném provedení. Začínáme veršem “Zemřela matka do hrobu dána…” Tato ponurá věta otevírá dveře do světa Erbenových balad, ale zážitek z našeho představení bude živý a nezapomenutelný.

 

Režisér Tomáš Stolařík, který v naší inscenaci hraje klíčovou roli, se drží doporučení svého někdejšího kolegy Jiřího Menzela: “V každé komedii má divákovi ukápnout slza, stejně jako se v každé tragédii má co nejvíce smát, aby mu pak o to víc zatrnulo.” A přesně to můžeme přivést i do vaší školy – silné emoce, smích i slzy. 

 

Technické požadavky:

Prostor: Vyžadujeme prostor o minimální velikosti 6×6 metrů.
Elektrické připojení: Potřebujeme standardní zásuvku s napětím 230V.